Bizi Arayın - +90 212 657 90 00 - GSM 0552 210 28 02 İletişime geçin - info@etkintasariminsaat.com

Sepetinizde 0 adet ürün bulunmaktadır!

Toplam : 0 TL

Sepetim - (0 TL) 0

Müşteri Hizmetleri

İptal ve İade Şartları

Ürünün satın alındığı tarihten itibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğinizi telefon veya e-posta ile bildirmeniz gerekmektedir. İade ürün ile birlikte faturanın aslının gönderilmesi zorunludur. Ürünün ve belgelerin Etkin Tasarım’a ulaşmasını takip eden 10 iş günü içinde ürün bedeli alıcıya iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade tutarının alıcının hesabına yansıması, ilgili bankanın mevzuatı ile ilgilidir.

Ayıplı veya kusurlu ürünlerin iadesinde kargo bedeli Etkin Tasarım İnşaat tarafından karşılanır. Ayıplı ve kusurlu olmayan ürünlerin kargo iade bedeli “ALICI”ya aittir.

Vergi mevzuatı gereği fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. İade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Cayma hakkı kullanılacak ürünlerin kullanılmamış veya montajının yapılmamış olması gerekmektedir. Zarar veya hasar görmüş, çizik, montajı yapılmış veya kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ürünün iade edilebilmesi için ambalajının bozulmamış olması, jelatin ve etiketinin yırtılmamış olması gerekir. Orijinal ambalajı bozulmuş, koli bandı ile bantlanmış, ürünler tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

Henüz teslim almadığınız ürünlerin iadesi için bize telefon veya e-posta ile ulaşarak talebinizi bildirmeniz gerekmektedir.

 

Gizlilik Politikası

Etkin Tasarım İnşaat, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.Etkin Tasarım sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Etkin Tasarım İnşaat  bünyesinde kullanılmaktadır. Etkin Tasarım İnşaat, üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. 

Etkin Tasarım İnşaat, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Ekin Tasarım İnşaat iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. www.etkintasariminsaat.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "Mail listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız" linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümde Üyelik Bilgileri Güncelleme" alanında "Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum" seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.etkintasariminsaat.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.etkintasariminsaat.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.