Bizi Arayın - +90 212 657 90 00 - GSM 0552 210 28 02 İletişime geçin - info@etkintasariminsaat.com

Sepetinizde 0 adet ürün bulunmaktadır!

Toplam : 0 TL

Sepetim - (0 TL) 0

İptal ve İade Şartları

İptal ve İade Şartları

Ürünün satın alındığı tarihten itibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğinizi telefon veya e-posta ile bildirmeniz gerekmektedir. İade ürün ile birlikte faturanın aslının gönderilmesi zorunludur. Ürünün ve belgelerin Etkin Tasarım İnşaat’a ulaşmasını takip eden 10 iş günü içinde ürün bedeli alıcıya iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade tutarının alıcının hesabına yansıması, ilgili bankanın mevzuatı ile ilgilidir.

Ayıplı veya kusurlu ürünlerin iadesinde kargo bedeli Etkin Tasarım İnşaat tarafından karşılanır. Ayıplı ve kusurlu olmayan ürünlerin kargo iade bedeli “ALICI”ya aittir.

Vergi mevzuatı gereği fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. İade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Cayma hakkı kullanılacak ürünlerin kullanılmamış veya montajının yapılmamış olması gerekmektedir. Zarar veya hasar görmüş, çizik, montajı yapılmış veya kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ürünün iade edilebilmesi için ambalajının bozulmamış olması, jelatin ve etiketinin yırtılmamış olması gerekir. Orijinal ambalajı bozulmuş, koli bandı ile bantlanmış, ürünler tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

Henüz teslim almadığınız ürünlerin iadesi için bize telefon veya e-posta ile ulaşarak talebinizi bildirmeniz gerekmektedir.